آیا نیاز به سازه های فلزی حرفه ای و مستحکم دارید؟ ما هستیم!

مشاوره رایگان

درباره عمران فلز یزد

شرکت عمران فلز یزد ( سوله سازی مدرسی ) در سال ۱۳۵۰ جهت تولید انواع سازه های فلزی از جمله سوله ، برجهای نور ، جرثقیل سقفی در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع در محل بلوار مدرس یزد تاسیس شد.

این شرکت هم اکنون دارای سابقه درخشان در تولید سازه های فلزی در ایران بوده و با اتکاء به خداوند متعال، از ابتدای تاسیس، مهمترین اصل را در سیاست گذاری های خود، بهبود مداوم کیفیت در تمامی زمینه های کاری قرار داده است و در این راستا و به منظور جلب رضایت خاطر و اعتماد مشتریان، برنامه های پیشرفته طراحی و تجربه ۴۰ ساله خود تکیه نموده و با در اختیار داشتن متخصصین و کادر مجرب در زمینه طراحی، بکارگیری مواد اولیه مرغوب، ساخت و ساز و نصب و راه اندازی این سیستمها با عالیترین کیفیت از نظر دقت و ظرافت، زیبایی و استحکام، در جهت پیشبرد اهداف عالی و سازنده کشور فعالیت نموده است. مدیریت شرکت به منظور بهبودکیفیت وگسترش آن در تمامی آثار خود، سیستم مدیریت کیفیت را بر مبنای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ (ویرایش سال ۲۰۰۰) را در سال ۱۳۸۴ مستقر ساخته است .

مدیران عمران فلز یزد

لازمه یک شرکت حرفه ای، داشتن مدیران حرفه ای و کاربلد می باشد. ما در عمران فلز یزد از متخصصین حرفه ای استفاده میکنیم تا پروژه ها را کیفیت عالی مدیریت و تحویل نماییم.

کاظم مدرسی زادهمدیرعامل
مهدی مدرسی زادهمدیر بازرگانی
علی مدرسی زادهمدیر تضمین کیفیت
احسان ذقاقیمدیر اداری و مالی
بنت الهدی احمدپورمدیر طراحی
آزاده کرباسی زادهمسئول تضمین کیفیت
محسن مدرسی زادهمدیر امور ساختمانی و بنایی
حجت مدرسی زادهمدیر فناوری اطلاعات

پروژه های اخیر عمران فلز یزد

انجام پروژه های متعدد در حوزه سازه های فلزی، پل های عابرپیاده، اسکلت فلزی، سوله صنعتی و جرثقیل سقفی از نقاط مختلف ایران از افتخارات شرکت عمران فلز یزد می باشد.

مشاهده همه پروژه ها

مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوران عمران فلز یزد آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره کاملا تخصصی هستند. جهت دریافت مشاوره میتوانید با تلفن های زیر تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

۰۳۵۳۸۲۵۹۹۲۶

  نام خانوادگی *
  نام *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع

  چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟